Перейти на сайт Салон-Магазин краси Ви на сайті Академія перукарського мистецтва Перейти на сайт Служба порятунку салонів краси

Про академію

Філософія Sensei ACADEMY

   Наше основне завдання – відкрити учням нове бачення на професію перукаря, дати кожному поринути у світ можливостей, показати цінність беззупинного розвитку та кар’єрного росту та заробітку через постійне навчання та вдосконалення.

  Створивши Академію ми всіма зусиллями даємо натхнення учням, показуємо філософію та важливість професії перукаря. Опираючись на особистий багатолітній досвід та практику провідних шкіл перукарського мистецтва, вчимо спілкуватись з клієнтом, розкриваємо в учнів відчуття стилю, демонструємо природу та натуральну красу волосся.

Передаючи знання та вміння ми завойовуємо довіру та авторитет.

Чому треба навчатись в Sensei ACADEMY

1. Ліцензія на надання освітніх послуг.

2. Академія SENSEI безкоштовно видає своїм учням стартовий пакет інструментів необхідний для початку роботи перукаря, робочій зошит для записів та забезпечує всім матеріалом і косметикою в процесі навчання.

3. Позакінченню курсу ми допомагаєм влаштуватись в кращі салони-краси.

4. Навчання проходить по насиченій авторській програмі, яка удосконалюється вже 5-й рік.

5. Висока кваліфікація викладачів. Наша команда декілька разів на рік проходить навчання та відвідує семінари та майстер-класи. Це професіонали з багаторічним досвідом.

6.  На базі Академії щомісяця проводяться навчальні заходи, модулі та блоки для підвищення кваліфікації, викладачами яких є кращі майстри-перукарі України. Ці заходи наші учні відвідують зі знижками.

7. Людський фактор: індивідуальна увага до кожного учня, тепла і відкрита атмосфера, в яку хочеться повернутися.

Обирайте досвід!
З повагою, засновники академії SENSEI
Валерій Українець та Тимофій Бондар